Шафа купе. Фурнітура.

Помилково думати, що шафи-купе — це красиві панелі і полиці усередині. Набагато більше для зручності, комфортності та довговічності системи визначають комплектуючі та фурнітура для шаф купе. від яких залежить функціонування розсувних дверей, спосіб кріплення навісних полиць і т.д. Пропонуємо різні гардеробні системи, у тому числі з алюмінію. Алюмінієвий профіль — найлегший і практичний варіант шафи, перевага цих комплектуючих — довговічність і надійність.

Пропонуємо будь-яку фурнітуру для шаф купе. яка забезпечать функціональність, надійність, естетичність і довговічність ваших гардеробних. Ми пропонуємо продукцію для масового користувача по самим щадним цінами з гнучкими знижками.

Система «Версаль» дозволяє застосовувати як заповнювач ЛДСП (8-10 мм) і дзеркало або скло (4 мм). Металеві частини дверей виробляються з алюмінієвого сплаву. Профіль-ручка може бути виконаний у двох варіантах — симетричному і асиметричному з верхніми роликами. Дана система виконана з чітким дотриманням товщини профілю і розмірів, до того ж, вона досить просто збирається.

Комплектуючі для шаф купе розсувної системи MEPA мають верхній несучий механізм, який можна регулювати. Це дозволяє використовувати в шафі від 1 до 2 дверей. В основному, така фурнітура встановлюється в шафах-купе і призначається для дверей з натурального дерева, ДСП, ДВП і деяких інших.

Сталева система Консул. Шафи-купе з такою системою трохи дешевше інших. Дана система складається із сталевого профілю, який за деякими експлуатаційними показниками поступається алюмінієвому. Але все ж, шафа-купе та комплектуючі з такою системою буде ідеальним варіантом, як за ціною, так і за якістю.

Можливість замовлення товару доступна після реєстрації (авторизації) на нашому сайті.

Наявність товару на складі і остаточну ціну уточнюйте у наших менеджерів!

Прочитати повністю: http://www.hpsfurnitura.ru/catalog/furnitura-shkafi/

Share →