Підключення світлодіодної стрічки

Світлодіодна стрічка працює від напруги 12 вольт. У нас в розетці 220 вольт. Відповідно, щоб живити стрічку, необхідний блок живлення. Один кінець блоку живлення підключаємо до мережі 220 вольт, інший кінець до світлодіодним стрічці. Все просто

Електрична схема підключення світлодіодної стрічки

Важливий момент! Зверніть увагу, на виході блоку живлення два дроти різного кольору і світлодіодна стрічка теж має різні дроти. Це зроблено не випадково.

Червоний дріт — це плюс, синій (або чорний) провід-це мінус. При підключенні світлодіодної стрічки, обов’язково дотримуйтесь полярності. Плюс з’єднується з плюсом, мінус з мінусом. Якщо ви помилитеся, стрічка світитися не буде.

Як підключити більше 5 метрів стрічки?

Я вам показав, як підключити стрічку, довжиною 5 метрів (саме такої довжини вона продається). А якщо потрібно більше? Багато хто, здійснюють грубу помилку: підключають до кінця першої стрічки, початок другої. Так робити не можна!

Неправильна схема підключення світлодіодної стрічки

Що станеться якщо так підключити ?

Друга стрічка буде світити тьмяніше, а останні діоди зовсім тьмяно. Якщо ж стрічка малопотужна (наприклад SMD 3028. 60 діодів на метр), то яскравість світіння по всій довжині буде однакова. Але по струмоведучих доріжках, потече струм вище номінального.

Прочитати повністю: http://led-lenta.ru/shema-podklyucheniya-svetodiodnoj-lenty.htm

Share →