Організація робочого місця перукаря

Інтер’єр салону повинен відповідати масі вимог, серед яких не тільки комфорт клієнта, але і зручність майстра.

Щоб фахівець мав можливість не тільки оптимально підбирати колірну гамму, але і правильно оцінювати колір, структуру волосся клієнта, необхідно грамотно оснастити робоче місце перукаря. Сюди входить присутність необхідного обладнання, меблів, а також грамотний дизайн приміщення. Освітлення і колір стін так само важливі, як і ергономічна візок або зручне дзеркало.

Клієнт повинен бачити, що під час обслуговування майстер користується тільки інструментами, стерилізованими спеціальним чином. Для цього рекомендуємо розмістити постійно підключений стерилізатор в безпосередній близькості від майстра і клієнта. Додатково біля робочого місця перукаря повинна розташовуватися перукарня візок. Вона підбирається з урахуванням зростання перукаря таким чином, щоб не нахиляючись можна було брати інструменти та препарати з поверхні. Безліч скриньок, отворів для кистей і поглиблень для аксесуарів значно полегшують роботу фахівця.

Кардинально змінювати інтер’єр салону і робочого місця майстра варто тільки в тому випадку, якщо існують важливі причини для цього, тому що більшість дій в процесі надання послуги здійснюється майстром автоматично, без втрати дорогоцінного часу.

У салоні краси необхідні шафи. Їх використовують для зберігання чистого і забрудненого білизни, пилососа, контейнера для відходів, наборів препаратів для роботи. У деяких випадках виправдане використання шаф-лабораторій, де є робоча поверхня і мийка, щоб майстер міг готувати необхідні засоби для фарбування на очах у клієнта.

Оснастивши належним чином приміщення, в якому працює фахівець, можна значно підвищити прибуток закладу.

Прочитати повністю: http://www.constanta-med.ru/article/workplace_hairdresser.php

Share →