Як встановити душову ширму

Замислившись про комфорт у ванній ви купили душовий куточок. Привезли додому, насолоджуєтеся покупкою… І тут ви згадуєте, що продавець вам не розповів як встановити душовий куточок. Не варто турбуватися завчасно – ми вам допоможемо. Спершу знайдіть в упаковці паспорт або супроводжуючі документи на кабінку. Перевірте комплектність і переконайтеся, що вам все привезли. Як правило, в комплект входять:

    піддон; чохол піддону (застосовується, якщо піддон високий); ширма (вона може бути скляною або з пластмаси); направляюча ширми (як правило, це верхня і нижня); душові стінки (застосовуються в кабінках з високим піддоном); кришка; інсталяція (набір всяких додаткових штучок типу болтиков і кранів).

Для самостійної установки душового куточка потрібно мінімум домашнього інструменту: набір викруток, ріжковий ключ (№10), будівельний рівень, герметик і найголовніше – бажання зробити все самостійно.

Отже, почнемо — демонтуємо стару ванну (ну, ламати не будувати, думаємо пояснювати не потрібно). Приміряємо прикладену в інсталяції систему зливу до існуючої системи каналізації. Обов’язково перевірте відразу рівнем чи є ухил, nbsp; щоб не отримати в подальшому ефект замулювання і як наслідок – забитий слив. Перевіряємо, як встановлюється сильфон на піддон, чи не буде він впиратися в підлогу. Якщо так то потрібно підняти піддон на клинах або регулювальних болтах (якщо вони звичайно передбачені конструкцією піддона). Потім необхідно підготувати всю систему водопроводу: крани, форсунки, розпилювачі. Після остаточної установки піддону і водопроводу можна приступати до складання дверей і ширми. У першу чергу встановлюються напрямні роликів, і тільки тоді варто починати закріплювати ширму. Останнім штрихом залишається тільки установка дверей на ролики і душовий куточок готовий.

Прочитати повністю: http://www.ceramicplus.ru/articles/33/

Share →