Як лікувати внутрішньочерепний тиск

На сторінках нашого сайту мова піде про природну життєвої енергії, її першорядне значення в питаннях здоров’я і довголіття, а також практичному застосуванні для лікування захворювань, омолодження організму, а отже, і продовження людського життя в цілому.

Групі російських розробників вдалося створити і застосувати на практиці те, що світовій науці поки відомо лише в теорії. А саме, спосіб концентрації енергії фізичного вакууму у воді, вплив якої на організм людини є безпрецедентним за рівнем ефективності. Енергія Фізичного Вакууму (вона ж біоенергія, енергія простору, нульових коливань, енергія ефіру, в йозі — прана, енергія ци, життєва енергія) — це енергія, за рахунок якої живе все живе й існує всесвіт, від наявності якої залежить якість і тривалість життя людини.

На жаль, сформовані у суспільстві стереотипи, скепсис і патологічна заматеріалізованность в більшості випадків надають згубний вплив на особистість людини і об’єктивність його світосприйняття. Почасти, подібне скептичне світосприйняття зрозуміло — зважаючи все зростаючого достатку рекламованих багатообіцяючих засобів і методик, часто виявляються безрезультатний, а в багатьох випадках і шкідливими для здоров’я, людині необізнаній вкрай складно відчувати довіру до сотням конкуруючих пропозицій. Для того, щоб зрозуміти всю фундаментальність і простоту першопричини будь-яких проблем зі здоров’ям, потрібно вчитися дивитися на речі інтегрально, узагальнюючи і об’єднуючи знання з багатьох наукових дисциплін — від хімії та фізики до фрактальної геометрії та філософії. Щоб розібратися в проблемі, перш за все, вкрай важлива ступінь розуміння того факту, щосвіт складається не тільки з матерії, а й з енергії та інформації.

Тільки здатність адекватно сприймати і вивчати (а не намагатися вписувати інформацію, що надходить в існуючу суто матеріальну картину світу) дозволяє існувати в гармонії з навколишньою дійсністю, адаптуватися в умовах агресивного зовнішнього середовища сучасного світу, а отже досягти максимального рівня здоров’я і полноцненності життя у всіх її аспектах . Саме цій квінтесенцією, збірним підсумком вивчення "єдиної науки про єдину природу" і стала розробка даної технології.

З розробкою Полімодулятора * з’явилася можливість без застосування фармацевтичних препаратів, участі різного роду екстрасенсів і біоенергетиків, без використання косметики, гормонів і стовбурових клітин (побічна дія яких поки до кінця не вивчено) підняти на винятковий рівень власний енергетичний статус і ефективність клітинного метаболізму, що є визначальним критерієм здоров’я і довголіття людини. усунути багато хронічні захворювання, в тому числі не піддаються лікуванню класичної медициною, в максимальному ступені уповільнити процес старіння організму, а значить продовжити своє життя, причому в найкращій формі, до її біологічного максимуму, який значно перевищує загальноприйняті норми тривалості людського життя.

* Не є БАД, засобом фармацевтики. Не вимагає рекомендації лікаря, протипоказань не має.

Прочитати повністю: http://bz.yandex.ru/count/FL_w-nhfhse40000ZhB3z4O5XPmf39K1cm9kGxS18pA8jjGW_0Q9dvGYc0UTenkP4QQ12OgXuWFwlRW8Q3W1gW6belOG0uq1aQZVjxwFiB_vrGEVkh5uWmoJXGsP1KACa5C7e9284w-GKmUdXvMee7gxag7vDku3k9cdCm6Z0QJ000007GIk_eVx3sX4NmW5iG6oW12venkP4S7__________m_2_nj5d6BWlCu4UXG0

Share →