Електрична лопата для прибирання снігу, алюмінієва, дерев'яна

Зручна лопата для снігу має широкий совок, виготовляється з міцного і вологостійкого матеріалу: пластику, алюмінію або фанери. Вибираючи оптимальну модель зверніть особливу увагу на розмір і вага цього інструменту. Підбирайте його по висоті ручки, щоб вам було зручно, ви не втомлювалися і не відчували дискомфорт.

Види лопат для прибирання снігу

Зазвичай широка лопата для прибирання снігу має дерев’яну, металеву або пластикову робочу частину. Дерев’яна різновид інструменту проста у виготовленні і при бажанні її можна зробити самому. Вартість таких виробів невисока, тому їх воліють багато покупців. Металева, часто алюмінієва снігова лопата вважається самою міцною і довговічною. Легкі інструменти можна використовувати навіть у сильні морози. Третій вид — пластикові снігоприбиральні лопати — легкі, зручні, до них не прилипає сніг, але вони не такі стійкі і міцні. Для того щоб вона прослужила також довго, як алюмінієва, по краю робочої пластиковій поверхні роблять металеву окантовку. Як правило, коштують такі інструменти недорого і доступні практично всім.

Живці також можуть виготовлятися з різних матеріалів, але в основному для цих цілей використовують дерево, яке має низьку теплопровідність і при чищенні снігу не дає замерзнути рукам.

Основні параметри вибору сніговий лопати

Перед тим як купити лопати для прибирання снігу врахуйте наступні моменти:

  • довжина держака повинна бути придатною для людини, яка їй буде користуватися. Щоб перевірити це, необхідно змахнути виробом. Якщо корпус при роботі не нахиляється вперед, то цей інструмент вам підійде;
  • ширина робочої поверхні — чим вище і сильніше людина, тим вона повинна бути більше. Для таких випадків у продажу є широка лопата для прибирання снігу;
  • форма робочої поверхні — якщо із зворотного боку снігоприбирального інвентарю зроблені широкі ребра, то такий інструмент буде зручніше використовувати в роботі, оскільки вони не дадуть розсипатися снігу;
  • нахил робочої поверхні — вона повинна бути прикріплена до черешки під деяким кутом;
  • ергономічність ручок — на якісний снігоприбиральний інструмент ціна буде відповідна, так як держак додатково покривається гумою, що не дає рукам ковзати по ньому.

Крім цього, уважно огляньте вподобану модель сніговий лопати з усіх боків. Спробуйте потримати пристосування в руках, якийсь час попрацювати їм, як би розчищаючи сніг.

Прочитати повністю: http://www.odinshag.ru/catalog/6628/

Share →