Актуальні подарунки до Нового року

Новий рік — свято особливе. Для нього обов’язкові не тільки 1 січня, сніг, дід Мороз і Снігуронька, приємна суєта і келих шампанського рівно опівночі. Це свято особливий ще й тому, що на прилавках магазинів з’являється велика кількість подарунків, з яких до першого числа треба вибрати найкращі для неймовірного числа родичів, друзів, колег, знайомих.

Зробіть вибір правильно, і тоді Ви піднесете не тільки подарунок, але і подаруйте разом з ним відмінний настрій.

Новорічні подарунки можна розділити на кілька типів:

Практичні новорічні подарунки

Практичні подарунки найкраще дарувати тим людям, які мріють отримати на Новий рік не яскраві і безглузді упаковки конфетті та петарди, а речі, які можна буде застосувати в побуті. Практичними подарунками можна назвати комплекти постільної білизни, окремі порцелянові чашечки або цілі сервізи, деталі одягу: рукавички, пояси, хустки; різні інструменти (це для чоловіків) або чайнички і кофейнички (це для жінок).

Милі і приємні новорічні подарунки

Вони можуть бути як пов’язані, так і не пов’язані з новорічною символікою. Даруються такі подарунки близьким родичам або друзям. Витончені фігурки дідів Морозів та Снігуроньок, співаючі або рухаються собачки. прес-пап’є із зображенням засніжених будиночків — всі вони створять чарівне новорічний настрій. Чоловіки обов’язково оцінять невеликі сувеніри, оригінальні запальнички. Дами будуть у захваті від квітів в горщиках, невеликих картин в рамках, прикрас.

Романтичні новорічні подарунки

Романтичні новорічні подарунки напередодні свята роблять один одному закохані. Романтичний подарунок — символ уваги і любові. Таким подарунком може стати фігурка діда Мороза, що тримає в руках величезне серце, величезні гелеві свічки у формі сердець, кумедні іграшки-радіо, що говорять або співають про кохання м’які іграшки. Для дівчат особливо актуальним подарунком може стати прикраса з перлів, особливо, якщо перлина. входить до нього, буде «здобута» з раковини самою дівчиною.

Прикольні і оригінальні новорічні подарунки

Це ідеальні подарунки для перевірених людей з гарним почуттям гумору: близьких друзів, однокурсників. Це можуть бути музичні діди Морози, Сніговики, різні стриптиз-кружки з новорічною символікою і великою кількістю оголених Снігуроньок. Або навіть самі незвичайні подарунки, такі як попільничка. здатна закашлятися від сигаретного диму — особливо прикольний подарунок для курців. Самим нестандартним і дуже приємним подарунком на Новий рік може стати чарівне яйце. з якого за кілька днів здатний «вилупитися» квітка з гравіюванням на листку: «З Новим роком!».

Маленькі новорічні подарунки-сувеніри

Вони даруються колегам по роботі на додаток до основного подарунка, або коли часу для вибору вже немає, а фантазія геть відмовляється працювати. Маленькі новорічні подарунки для колег, до речі, краще закуповувати в дуже великій кількості, тому що невідомо, скільки саме колег захоче привітати Вас з Новим роком. А так Ви завжди можете посміхнутися людині, несподівано зробив Вам подарунок, відкрити шухляду столу і вибрати з безлічі новорічних дрібниць черговий подарунок. Такими можуть стати маленькі фігурки, символи Нового року — собачки, гелеві свічки, мініатюрні штучні ялинки або ялинкові кулі.

Вибір подарунка до Нового року — заняття захоплююче, хоча і дещо обтяжлива. Але пам’ятайте, що нагородою за ваше старанність стануть любов, дружба, повага і вдячність всіх, кому ці подарунки будуть адресовані.

Прочитати повністю: http://www.myjane.ru/articles/text/?id=761

Share →